Vítáme Vás v internetovém obchodě Firstdog.cz

 

 

Firstdog.cz se zabývá prodejem a distribucí kvalitních a ověřených chovatelských potřeb především pro majitele loveckých  psů velkých i malých plemen. Naše produkty jsou kvalitní, ověřené v praxi a funkční. 

 

Sami jsme chovateli a cvičiteli loveckcých psů, tudíž veškeré zboží máme ozkoušené v terénu a na našich psech. Víme, že na trhu je nepřeberné množství pomůcek k výcviku či chovatelských potřeb, mnoho však pěkně vypadá, ale funkce či kvalita pokuhává. Naše zboží je vyrobené pro opravdové využití v praxi, je zde brán důraz na kvalitu i vzhled. Nenabízíme levné náhražky či zbytečně předraženou parádu.

 

 

V současné době se zabýváme chovem a výcvikem ohařů a ostatních plemen. Sami jsme majiteli ohařů, jezevčíků, teriérů i honičů.

S našimi psi se věnujeme myslivosti, lovecké kynologii, navštěvujeme s nimi výstavy a věnujeme se například i dogtrekkingu a dalším sportům.

Více o našem chovu najdete  www.vivesbohemia.cz a o naší výcvikové práci na www.loveckyvycvik.cz.

 

 

V našem obchodě je pro nás velmi důležitý  individuální přístup, jelikož víme, že si pro svého čtyřnohého přítele přejete jen to nejlepší. Proto pro nás není problém Vám při rozhodování poradit či doporučit zboží, se kterým máme zkušenosti a sami jej i využíváme.

 

 

Klademe důraz na vysokou kvalitu dodávek a služeb pečlivým výběrem sortimentu od prvotřídních především soukromých dodavatelů. Většinu našeho koženého zboží jinde nenajdete a jsme ochotni vyrobit i konkrétní zboží dle požadavků zákazníka. Jsme vstřícní k zákazníkovi při řešení jeho potřeb.

 

 

Náš sortiment neustále doplňujeme a zlepšujeme, abychom Vám nabídli vždy perfektní služby a servis.

Doufáme, že u nás budete spokojeni Vy a především Vaši psi.

 

 

Těšíme se na Vaši objednávku.

 

 

 

 

Team Firstdog.cz

Provozovatel webu, Šárka Turnová, se sídlem Dobnerova 637/3, Praha 6 ,163 00, IČ: 07696183, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím